ENFORDE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Enforde Mühendislik Hizmetleri, 2014 yılında Sefa Bulut tarafından kurulmuş, HVAC (Heating, Ventilation and Air Conditioning) Sektörü kapsamına giren tüm iş kollarında Ürün TasarımıÜrün GeliştirmeProje YönetimiYazılım Geliştirme, Belgelendirme konularında müşterilerine Uygulamalı ARGE Hizmeti sunan bir mühendislik firmasıdır.

Enforde Mühendislik Hizmetleri, ulusal ve uluslararası firmaların Ar-Ge ve Ür-Ge birimlerinin ihtiyacı olan ileri mühendislik çalışmalarında uygulamaları Ar-Ge ve Ür-Ge hizmeti sağlamaktadır. Ana iş kolu, HVAC sektörü kapsamına giren tüm iş kollarında üreticiler için ileri mühendislik hizmetleri, teknik danışmanlık ve yazılım geliştirme şeklindedir.

Firmamızın ileri mühendislik alanında sunduğu hizmetler, ihtiyaç duyulan ürünlerin tüm tasarım süreçlerinin tanımlanması, uygulanması ve tasarım sonuçlandırılmasının yapılıp, ürünün anahtar teslim şekilde müşteriye teslim edilmesi kapsamaktadır. Bu tasarım adımları; Pazar araştırmasından başlayıp kullanım kılavuzu hazırlanıncaya kadar ki tüm süreçleri kapsamaktadır.

Firmamız, HVAC sektöründe ileri mühendislik hizmetleri alanında dünya çapında bir firma olmayı hedeflemektedir.

TASARIM EKİBİMİZ

  • Sefa Bulut

    Sefa BulutTasarım Müdürü

  • Meliha Erdem

    Meliha ErdemProje Yöneticisi